LES-GAZ – specjalistyczne usługi budowlane
Budownictwo

LES-GAZ – specjalistyczne usługi budowlane

Instalacje gazowe, grzewcze, wodne czy kanalizacyjne bywają zawodne. Gdy zachodzi potrzeba ich renowacji lub naprawy, warto skorzystać z usług fachowców. Z pomocą przychodzą specjaliści z LES-GAZ, krakowskiego przedsiębiorstwa, które oferuje specjalistyczne usługi budowlane i transportowe na terenie całej Polski.

Kadra z doświadczeniem i własny sprzęt

Firma LES-GAZ istnieje na rynku od 1945 roku. To przedsiębiorstwo z tradycją i wieloma sukcesami, które reprezentuje wykwalifikowana kadra. Szeroki zakres usług budowlanych obejmuje przede wszystkim wiercenie w betonie, przewierty sterowane, renowację kanałów, a także transport HDS.

W ciągu dziesięcioleci firma wypracowała doskonałe metody prac budowlanych, stając się niezależnym i solidnym podmiotem w swojej branży. Dziś kadra może pochwalić się własną flotą sprzętową, co pozwala ograniczać koszty związane z wypożyczeniem niezbędnych maszyn od zewnętrznych firm. Wieloletnia współpraca pozwoliła zgłębić tajniki branży, plasując firmę w grupie polskich liderów. Dokonania przedsiębiorstwa potwierdzono certyfikatem ISO 9001:2008, jaki uzyskano w 2003 roku. Dokument potwierdza wykonywanie usług na najwyższym poziomie, z dbałością o szczegóły i z zachowaniem wszelkich norm bezpieczeństwa.

Bezwykopowa renowacja kanałów

Jedną z usług firmy LES-GAZ jest bezwykopowa renowacja kanałów. Prace odbywają się z zastosowaniem technologii krakingu statycznego, co pozwala na wymianę lub renowację rurociągów, które wykonano z betonu, krzemionki, stali, azbestocementu czy żeliwa. Pracownicy wykorzystują w celu maszynę Porta Burst, która dzięki swoim niewielkim gabarytom może być stosowana w studzienkach kanalizacyjnych czy małych pomieszczeniach.

Jakie korzyści płyną z prac przeprowadzanych metodą bezwykopowa? Renowacja kanałów w wykonaniu firmy LES-GAZ to przede wszystkim roboty przeprowadzane z zachowaniem ciągłości ruchu drogowego lub torowego, jak również z zachowaniem powierzchni, takiej jak chodnik czy pas zieleni.

LES-GAZ – specjalistyczne usługi budowlane

Transport HDS

W ofercie firmy znajduje się również specjalistyczny transport HDS. Przedsiębiorstwo dysponuje własnym samochodem dostawczym, który wyposażono w dźwig hydrauliczny o nośności do 13 ton. Pozwala to na załadunek, przewóz oraz rozładunek materiałów budowlanych, kontenerów czy urządzeń wielkogabarytowych bez konieczności dodatkowego wynajmu dźwigu.

Wiercenie w betonie

Wiertnice diamentowe, które znajdują się na stanie firmy LES-GAZ, pozwalają na bezpyłowe wiercenie zarówno na zewnątrz, jak i w pomieszczeniach użytkowych. Wieloletnie doświadczenie pracowników firmy pozwala na wykonywanie usług z najwyższą starannością, a dzięki temu, że przedsiębiorstwo posiada własny sprzęt, każde zlecenie jest realizowane sprawniej i w konkurencyjnej cenie.

Firma LES-GAZ od dziesięcioleci pracuje na swoją renomę, prowadząc skuteczną diagnostykę oraz ukierunkowane prace. Doświadczona i wykwalifikowana kadra, a także pełne zaplecze sprzętowe pozwalają bez trudu spełnić oczekiwania najbardziej wymagających klientów.