Najlepsze prezenty ślubne – garść inspiracji
Poradnik

Najlepsze prezenty ślubne – garść inspiracji

Kiedy bliskie naszemu sercu osoby – nasza rodzina lub przyjaciele - biorą ślub, warto zastanowić się nad tym, jaki prezent ślubny podarować im z tej okazji. Wybór takiego upominku nie jest najłatwiejszy, dlatego najlepiej będzie, jeśli wprost zapytacie narzeczonych, co chcieliby od Was otrzymać. Jeżeli z jakiegokolwiek powodu nie chcecie tego robić lub wolelibyście zrobić im niespodziankę – postawcie na klasyki. Przed Wami nasze pomysły na prezent ślubny! Mamy nadzieję, że choć trochę Was zainspirujemy.

Gotówka i kwiaty

To jedno z najczęściej wybieranych przez gości weselnych połączeń i nie ukrywajmy – to które uwielbiają nowożeńcy. Mimo iż ten prezent wydaje się bardzo oklepany, to właśnie pieniądze są Młodej Parze najbardziej potrzebne na początku ich wspólnej drogi. Wiele par po ślubie kupuje mieszkanie, buduje dom, wyjeżdża w podróż poślubną, a na każdy z tych celów potrzebują oni pieniędzy – i to dużo pieniędzy. Jeśli więc nie wiecie co kupić, a chcecie zadowolić bliskich, podarujcie im jako prezent ślubny gotówkę i symboliczny bukiet.

Najlepsze prezenty ślubne – garść inspiracji

Zastawa stołowa jako prezent ślubny

Naszym zdaniem to również strzał w dziesiątkę. Jeśli para ma już swoje mieszkanie lub dom, podarowanie jej w prezencie ślubnym eleganckiego kompletu porcelanowych talerzy oraz filiżanek z pewnością okaże się trafionym upominkiem. W poszukiwaniu idealnej zastawy na ślub koniecznie odwiedźcie internetowy handmade sklep Decobazaar.com, w którym jest mnóstwo niepowtarzalnej, wysokiej jakości porcelany. Na pewno przypadnie ona do gustu Parze Młodej.

Podróż poślubna – prezent na poziomie PREMIUM

Jeśli stać Was na to, by podarować bliskim w prezencie ślubnym podróż, jesteśmy pewni, że będą oni – tak samo jak zresztą bylibyśmy my – zachwyceni. O egzotycznej podróży poślubnej w dalekie zakątki świata marzy chyba każda świeżo poślubiona para. Niestety wesele pochłania często tak kolosalne kwoty, że nie mogą sobie oni pozwolić na takie szaleństwo od razu po uroczystości. Jeżeli Wy możecie je im zapewnić – jesteśmy na TAK. Po intensywnych przygotowaniach do uroczystości, nowożeńcom przyda się chwila wytchnienia na rajskiej plaży. Drinki z palemką, słońce muskające opalone ciała i morska bryza dookoła – brzmi jak marzenie!

Który z wymienionych prezentów ślubnych Wy najbardziej chcielibyście otrzymać? A może, z jakich prezentów najbardziej cieszyliście się po swoim ślubie? Koniecznie dajcie nam znać w komentarzach!