Folia ochronna samochód – ile to kosztuje i czy warto w nią zainwestować?
Warto kupić/wiedzieć

Folia ochronna samochód – ile to kosztuje i czy warto w nią zainwestować?

Obecnie wypuszczane samochody posiadają dość cienką warstwę lakieru. Oznacza to, że samochód, który w salonie zachwyca cię swoim wyglądem, być może okaże się, że bardzo szybko pogorszy jakość swojego lakieru. Do tego dochodzą codzienne niebezpieczeństwa czyhające na samochód. Aby zapobiec różnorodnym porysowaniom czy zadrapaniom lakieru, warto dodatkowo zabezpieczyć samochód. W tym przypadku folia ochronna będzie najlepszym rozwiązaniem! Jeżeli chcesz się dowiedzieć nieco więcej o ich zaletach, zostań z nami do końca artykułu.

Folia ochronna i jej cechy

Folia ochronna do nakładania na lakier charakteryzuje się przede wszystkim bardzo cienką strukturą oraz idealną przezroczystością. Dzięki temu po nałożeniu na lakier, nie zmienia jego koloru, a także grubości. Lakier twojego samochodu pozostaje dokładnie taki sam jak oryginalnie, tylko zyskuje dodatkowe właściwości. Sam proces nałożenia folii ochronnej jest niezwykle bezpieczny. Studio Bling Factory 99% folii jest wycinane na ploterze z wzorników, co oznacza, że nie ma potrzeby rozbierania samochodu ani docinania folii na karoserii. Co ważne możesz sobie wybrać, jaki wariant ochronny jest dla ciebie najlepszy. Wybór tego wariantu wpływa na to, jaką cenę zapłacisz za nałożenie folii. Ceny tego typu usługi zaczynają się już od około 1 500 zł. Możesz zdecydować się na pokrycie folią jedynie przedniego zderzaka lub nawet wszystkich elementów lakierowanych.

Folia ochronna samochód – ile to kosztuje i czy warto w nią zainwestować?

Światowa jakość folii ochronnej

Folia stosowana w studio Bling Factory pochodzi od marki XPEL, czyli światowego lidera w tej dziedzinie. Folie ochronne wspomnianej marki charakteryzuje jedna bardzo ważna cecha, jaką jest samoregeneracja. Oznacza to, że po zarysowaniu folii powstałe rysy znikają pod wpływem ciepła, które może pochodzić z promieni słonecznych lub z ciepła występującego w garażu. Jest to niezwykle przydatna funkcja, ponieważ nawet na parkingu możemy być narażeni na delikatne otarcia lub zarysowania.

Założenie folii ochronnej PPF to tak naprawdę inwestycja w twój samochód! Po nałożeniu jego wartość wzrasta, a sam samochód będzie służył ci o wiele dłużej, zachowując tak samo zachwycający wygląd. Folię posiadają długoletnią gwarancję, a ich założenie jest procesem odwracalnym. Dzięki nałożeniu folii ochronnej unikniesz potrzeby lakierowania samochodów w przyszłości, co może być niezwykle kosztowną usługą. Nie zastanawiaj się dłużej i chroń lakier swojego samochodu zanim zostanie on uszkodzony!