Berudium sp. z o.o.

 ul. Tuwima 2
 41-800 Zabrze

 Infolinia: 801 587 551
 Tel.: 32 273 36 18
 Czynne 7 dni w tygodniu
 w godzinach  8 - 23

 biuro@ekonomiczne-grzejniki.pl

Przedzwonimy do Ciebie jeżeli podasz poniżej swój numer telefonu.

Informacje o grzejnikach:

 

strona główna » właściwości urządzeń

Właściwości urządzeń

Najwyższej klasy elektryczne urządzenia grzewcze Haverland pracują dokładnie tak jak tradycyjne "mokre" SYSTEMY CENTRALNEGO OGRZEWANIA. W podobny sposób ogrzewają pomieszczenia i utrzymują ciepło, ale wszystko to bez rur, kotłów, pomp i specjalnych systemów wentylacji.

Nasze elektryczne urządzenia grzewcze posiadają zalety zarówno tradycyjnego ogrzewania "mokrego" jak i tradycyjnego ogrzewania elektrycznego, nie posiadając równocześnie wad żadnego z tych systemów.

Ciepło wypromieniowywane jest z grzejników elektrycznych w taki sposób by dawać dokładnie taką samą temperaturę w całym pomieszczeniu i tym samym zapobiegać, co jest częste w przypadku ogrzewania np. konwekcyjnego, syndromowi tzw. "zimnych stóp".

Dokładne koszty pobieranej energii zależne są od bardzo wielu czynników: stylu ogrzewania, warunków pogodowych, izolacji, osobistych upodobań itp..

Urządzenia Haverland produkowane przy zachowaniu najwyższych standardów, zapewniają:
  • Koszty eksploatacji na poziomie kilku - kilkunastu groszy za godzinę pracy. Doświadczenie użytkowników i badania wskazują, że dzięki użyciu najnowszych technologii, oferowane przez elektryczne urządzenia grzewcze potrzebują zaledwie kilku godzin pracy aby utrzymać temperataurę na zadanym poziomie przez całą dobę.
  • Najnowszy technologicznie, wbudowany system zarządzania energią. Każde urządzenia posiada własny, najnowszej generacji, układ elektroniczny odpowiedzialny za  optymalizację pracy urządzenia i zapobiegający niepotrzebnemu zużyciu energii.
  •  Do 60% mniej zużytej energii niż przy tradycyjnym ogrzewaniu elektrycznym, Oferowane przez nas grzejniki elektryczne są klasą samą dla siebie i nie mogą być porównywane z żadnymi innymi elektrycznymi urządzeniami grzewczymi.
  • Kosztowo zasadna alternatywa dla tradycyjnego ogrzewania elektrycznego, "mokrego", olejowego, LPG czy też na paliwo stałe. Dodatkowymi plusami jest brak rur i kotła czy też, wyjątkowo mało ozdobnego, pojemnika na gaz czy olej w ogrodzie.
  • W pełni elastyczny system grzewczy, który możesz programować i kontrolować przez 24 godz, na dobę 7 dni w tygodniu. Każde z urządzeń posiada swój własny czasowy termostat, który - po zaprogramowaniu - dostarcza ciepło tylko wtedy i tylko do tych pomieszczeń, do których życzył sobie użytkownik. Dzięki programowalnemu układowi elektronicznemu urządznie pracuje ściśle według zadanych mu parametrów utrzymując stałą temperaturę w określonych porach dnia.  Nie pozwólcie się Państwo oszukać elektrycznym urządzeniom grzewczym, których praca polega na ciągłym włączaniu i wyłączaniu całego urządzenia, co powoduję ogromne zużycie energii elektrycznej.
  • "Centralne ogrzewanie bez rur" -wystarczy podłączyć kompletny system (kilka urządzeń) do gniazek elektrycznych i już dysponujesz najbardziej zaawansowanym "systemem centralnego ogrzewania". Możesz też podłączyć jedno urządzenie by ogrzewać jedno pomieszczenie lub na zasadzie 'dogrzewania". Dodatkowym atutem jest możliwość stworzenia pełnego systemu grzewczego sterowanego z jednego bezprzewodowego (radiowego) modułu sterującego.
  • 10 lat gwarancji *. W związku z wyjątkową jakością naszych urządzeń, jesteśmy w stanie udzielić Państwu 10 lat gwaracji na same grzejniki i 3 lat na układy elektroniczne. Dotyczy to wszystkich sprzedawanych przez nas urządzeń.  Jako, że urządzenia nie posiadają żadnych części ruchomych, nie potrzebują one żadnej konserwacji. A że dodatkowo nie pociągają za sobą konieczności posiadania rur, kotłów, pomp ani specjalnej wentylacji, możecie Państwo przyjąć, że oprócz kosztów samej energii, nie będziecie Państwo ponosić żadnych dodatkowych kosztów ani teraz ani w przyszłości.

 

* Firma Haverland przewiduje 10 lat gwarancji producenta na korpus grzejnika i 3 lata na elektronikę. Wyjątkiem są grzejniki łazienkowe firmy Haverland, które są objęte 2-letnią gwarancją producenta.