Berudium sp. z o.o.

 ul. Tuwima 2
 41-800 Zabrze

 Infolinia: 801 587 551
 Tel.: 32 273 36 18
 Czynne 7 dni w tygodniu
 w godzinach  8 - 23

 biuro@ekonomiczne-grzejniki.pl

Przedzwonimy do Ciebie jeżeli podasz poniżej swój numer telefonu.

Informacje o grzejnikach:

 

strona główna » informacje o grzejnikach » grzejniki ceramiczne

Grzejniki ceramiczne

Kliknij tutaj aby przejść na stronę główną!

 

Przekrój
Przekrój grzejnika ceramicznego

Technologia centralnego ogrzewania stosowana już była przez starożytnych Rzymian, a szerzej rozpowszechniona w XIX wieku. Nasze grzejniki ceramiczne to ostatnie słowo w tej dziedzinie. Doskonale nadają się do zastosowania zarówno w prywatnych domach i mieszkaniach, jak i pomieszczeniach biurowych.

Każdy oferowany przez nas wyrób posiada specjalny element grzewczy o bardzo dużej pojemności cieplnej, umieszczony w aluminiowej obudowie i wyposażony w precyzyjny termostat oraz rozbudowany programator czasowy zapewniający wyjątkowy komfort i pełne zarządzanie temperaturą ogrzewanych pomieszczeń.

Oferowane przez nas urządzenia charakteryzują się bardzo niskim zużyciem energii elektrycznej, co zapewnia obniżenie kosztów eksploatacji, przy czym pracują podobnie jak tradycyjne, "mokre" systemy. W podobny sposób ogrzewają pomieszczenia i utrzymują ciepło, ale wszystko to bez rur, kotłów, pomp i specjalnych systemów wentylacji. Nasze rozwiązania posiadają również europejskie certyfikaty jakości, co stanowi potwierdzenie ich doskonałego działania.

Wyposażone są też fabrycznie w programy pracy dostosowane do każdego rodzaju pomieszczeń. Gwarantuje to uzyskanie równej temperatury na całej ich powierzchni. Jeżeli jednak pomieszczenie jest nietypowe lub preferencje użytkownika różnią się od standardowych, możliwe jest indywidualne, dowolne zaprogramowanie urządzeń osobno na dni robocze i osobno na weekendy. Zapewnia to dużą wygodę użytkowania i dodatkowe oszczędności.

Zastosowanie grzejników ceramicznych nie tylko zwiększa komfort cieplny użytkowników obiektów, ale pozwala im także wprowadzić do wnętrz element o ciekawych walorach dekoracyjnych. Nasze urządzenia doskonale sprawdzają się zarówno w nowoczesnych, jak i tradycyjnie urządzonych mieszkaniach czy biurach, stając się ważnym elementem dekoracyjnym. Dzięki nim każdy obiekt zostanie wyposażony w najlepsze rozwiązania, łączące w sobie najwyższą jakość, estetykę i niezawodność działania.

Zalety naszych modeli doceniło już wielu klientów. Sprawdziły się one w ponad 30 krajach. Liczni nabywcy docenili naszą terminowość i profesjonalizm. Dołącz do nich i przekonaj się, że zakup naszych grzejników ceramicznych to udana inwestycja na wiele lat!Zalety naszych modeli doceniło już wielu klientów. Sprawdziły się one w ponad 30 krajach. Liczni nabywcy docenili naszą terminowość i profesjonalizm. Dołącz do nich!

 
MODEL MOC NAPIĘCIE D.W.G. mm. ŻEBERKA
RC 8 TT Cer.
1000 230 751X580X94 8
RC 10 TT Cer. 1500 230 909X580X94 10
RC 12 TT Cer.
1800 230 1067X580X94 12