Berudium sp. z o.o.

 ul. Tuwima 2
 41-800 Zabrze

 Infolinia: 801 587 551
 Tel.: 32 273 36 18
 Czynne 7 dni w tygodniu
 w godzinach  8 - 23

 biuro@ekonomiczne-grzejniki.pl

Przedzwonimy do Ciebie jeżeli podasz poniżej swój numer telefonu.

Informacje o grzejnikach:

 

strona główna » informacje o grzejnikach » grzejniki aluminiowe

Grzejniki aluminiowe

 

Kliknij tutaj aby przejść na stronę główną!

 

Wszystkie grzejniki elektryczne oferowane na naszej stronie internetowej są wykonane z aluminium.

 

grzejnik aluminiowy Tecenor - seria ONE

Dlaczego grzejniki aluminiowe?

Elektryczne systemy grzewcze oparte o radiatory aluminiowe to obecnie jedno z najpopularniejszych i najczęściej stosowanych rozwiązań. Jest to bardzo atrakcyjna alternatywa wobec tradycyjnych, żeliwnych lub stalowych kaloryferów. Ze względu na właściwości materiału, z którego został wykonany przenosi ciepło z wnętrza urządzenia na zwenątrz w zasadzie bez żadnych strat i - oczywiście - nie rdzewieje. Dzięki temu nawet po wielu latach użytkowania nie występuje ryzyko powstania żadnych uszkodzeń. Jest to rozwiązanie trwałe i niezawodne. Ponadto niewielka waga, jaką charakteryzuje się grzejnik aluminiowy pozwala na jego łatwy transport i montaż.

Ekonomiczne grzejniki aluminiowe

Aluminiowe grzejniki elektryczneAluminium jest także rewelacyjnym przewodnikiem ciepła, co sprawia, że elektryczny radiator szybko nabiera pożądanej temperatury i daje się bardzo łatwo regulować, umożliwiając tym samym skuteczną i dokładną kontrolę poziomu ciepła w ogrzewanym pomieszczeniu. Dobre grzejniki warto zastosować szczególnie wówczas, gdy pragniemy zainstalować w domu centralne ogrzewanie elektryczne. Wbrew powszechnie utartym opiniom rozwiązanie takie w wielu przypadkach okazuje się bardzo ekonomiczne niż inne systemy grzewcze. Instalując system grzewczy oparty o dobre grzejniki elektryczne, pozbywamy się m.in. konieczności ponoszenia dodatkowych kosztów związanych z kupnem niezbędnych urządzeń pomocniczych (kotłów, rur, zbiorników itp...).

Zalety

Grzejnik aluminiowy z termostatem - TecenorGrzejnik elektryczny podłączany jest bezpośrednio do instalacji elektrycznej, co sprawia, że taki system ogrzewania jest prosty w naprawie, a w razie wystąpienia awarii, nie wymaga wyłączania kaloryferów zainstalowanych w innych pomieszczeniach. Elektryczne systemy ogrzewania wykorzystujące aluminiowe radiatory pozwalają również pozbyć się niepotrzebnych strat ciepła związanych z przepływem mediów w tradycyjnych (np. wodnych) systemach CO. Zachęcamy do zapoznania się z nasza ofertą, w której znajdziecie Państwo przyjazne i ekonomiczne rozwiązania z zakresu nowoczesnych elektrycznych systemów grzewczych.