Powłoka ceramiczna w mieście Olsztyn – gdzie ją nałożyć?
Poradnik

Powłoka ceramiczna w mieście Olsztyn – gdzie ją nałożyć?

Nowy samochód to prawdziwe oczko w głowie. Pragniemy, aby jego wygląd z salonu trwał jak najdłużej. Jeżeli naprawdę chcemy to osiągnąć, należy pomyśleć nad dodatkowym zabezpieczeniem samochodu. Szczególnie narażony na uszkodzenia jest jego lakier. Tutaj z pomocą przychodzi powłoka ceramiczna! Gdzie wybrać się na jej nałożenie w Olsztynie oraz co ją wyróżnia? Tego dowiesz się poniżej!

Powłoka ceramiczna – czy warto?

Samochód jest narażony każdego dnia na wiele potencjalnych zniszczeń – zarysowania, silna chemia czyszcząca, warunki atmosferyczne, zabrudzenia i wiele, wiele innych. Są to zagrożenia, których niekiedy nie jesteśmy w stanie uniknąć. Aby nie zniszczyły one salonowego wyglądu samochodu, warto go zabezpieczyć tuż po zakupie. Najlepszym sposobem na to jest nałożenie powłoki ceramicznej. Jest to warstwa ochronna nakładana bezpośrednio na lakier, która dzięki zaawansowanej nanotechnologii spaja się z nim. Tak powstały pancerz ochronny wykazuje się ogromem zalet!

Jednak, aby był on faktycznie wytrzymały i odporny musi być wykonany za pomocą jakościowych środków oraz w salonie specjalizującym się w auto detailing’u.

Powłoka ceramiczna w mieście Olsztyn – gdzie ją nałożyć?

Jakościowy auto detailing w Olsztynie

Jeżeli interesuje cię powłoka ceramiczna w Olsztynie, koniecznie sprawdź Studio Bling Factory, czyli prawdziwego specjalistę w auto detailing’u. Jako jedyne miejsce w województwie oferuje nałożenie powłoki ceramicznej topowego producenta Ceramic Pro 9H. Jej twardość jest o kilka stopni wyższa niż twardość zwykłego lakieru! To nie tylko ekspert auto detailing’u w Olsztynie, ale również należy do czołówki firm tego typu na arenie krajowej.

Powłoka Ceramic Pro 9H to produkt stanowczo warty uwagi. Dzięki niemu auto zostaje zabezpieczone przed zarysowaniami, korozją, utlenianiem, szkodliwą chemią oraz warunkami atmosferycznymi. Wartość samochodu pokrytego powłoką ceramiczną rośnie, ponieważ zyskuje on lakier o zwiększonej głębi koloru, mocnym połysku oraz wyższej jakości. Nie ulega on tak szybko zabrudzeniom, a także można go łatwo i szybko czyścić. Przekonaj się, jak wyjątkowo może wyglądać twój samochód!