3m speedglas – przyłbice spawalnicze nowej generacji
Warto kupić/wiedzieć

3m speedglas – przyłbice spawalnicze nowej generacji

Spawanie jest czynnością wymagającą nie tylko wiedzy i odpowiednich umiejętności. Oprócz nich, niezbędne jest także posiadanie wysokiej jakości akcesoriów ochronnych, spośród których najważniejszymi są przyłbice. W sprzedaży dostępny jest ich szeroki wybór, począwszy od prostych przyłbic, a kończąc na zawansowanych pod względem konstrukcyjnym i technologicznym rozwiązaniach, do których należą przyłbice spawalnicze amerykańskiej marki 3m.

Jaką rolę pełnią przyłbice spawalnicze i dlaczego są tak ważne?

Praca profesjonalnego spawacza wymaga posiadania akcesoriów ochronnych, które zapewnią mu wysoki komfort oraz zabezpieczą jego ciało przed potencjalnymi obrażeniami. Do podstawowych akcesoriów ochronnych należą przyłbice spawalnicze, bez których nie należy wykonywać żadnych prac spawalniczych. Spawacze mogą zaopatrzyć się zarówno w bazowe akcesoria tego typu, jak i zainwestować w zakup bardziej zaawansowanych, sprawdzonych rozwiązań, które zapewnią im zdecydowanie większy komfort i bezpieczeństwo pracy. Do tych ostatnich należą bez wątpienia produkty marki 3m – przyłbice spawalnicze nowej generacji.

Przyłbice 3m speedglas charakteryzują się doskonałymi parametrami i wysoką jakością wykonania. Posiadają specjalne filtry oferujące zmienny stopień zaciemnienia, które są dostępne na rynku już od całkiem długiego czasu. Produkty 3m speedglas zostały skonstruowane w taki sposób, aby możliwe było zapewnienie spawaczowi maksimum bezpieczeństwa i komfortu w trakcie spawania. Co więcej, są dostępne w szerokim i zróżnicowanym wyborze, co pozwala na zakup akcesoriów idealnie spełniających potrzeby konkretnego użytkownika.

3m speedglas – przyłbice spawalnicze nowej generacji

Innowacyjne przyłbice spawalnicze 3m speedglas

Wszystkie przyłbice oferowane przez markę 3m są wyposażone w samościemniające się wizjery, które bazują na innowacyjnych, ulepszanych w ciągu lat filtrach 3m speedglas. Ich atutem jest zapewnienie doskonałej widoczności, co sprzyja precyzji i komfortowi pracy oraz skutecznej ochrony wzroku, co ma szczególne znaczenie dla zawodowych spawaczy. Przyłbice posiadają szeroki zakres stopnia ściemniania oraz powiększone pole widzenia. Wśród nich dostępne są produkty z unoszonym filtrem, przyłbice spawalnicze z systemem samozłączki oraz maski z automatycznym trybem włączenia, który dodatkowo zapamiętuje ostatnie ustawienia parametrów filtra.

Wybór takiego innowacyjnego produktu to najlepsza inwestycja w swoje zdrowie oraz jakość pracy. Produkty amerykańskiej marki 3m można kupić w Polsce oraz przy okazji skorzystać z fachowego doradztwa firmy specjalizującej się w ich dystrybucji. Znaleźć je można w ofercie PGH, która oprócz innowacyjnych przyłbic 3m speedglass, oferuje także profesjonalne akcesoria ochronne dla dróg oddechowych, które oprócz spawania, mogą zostać z powodzeniem wykorzystane do prowadzenia także innych prac, w tym m. in. szlifowania. Specjaliści z PGH na podstawie informacji uzyskanych od klienta doradzą wybór rozwiązań, które najlepiej sprawdzą się w konkretnej branży lub sytuacji oraz udzielą cennych wskazówek, jak prawidłowo z nich korzystać.